Nasz Zespół

Tworzymy zespół, dla którego praca jest jednocześnie pasją i receptą na życie.
Naszym priorytetem jest zadowolenie pacjentów.

Katarzyna Jaroń - Gąsiorek

Katarzyna Jaroń - Gąsiorek

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka wydziału Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Stale podnosi
swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach. Ukończyła Curriculum z
okluzji w prestiżowej Akademii Dowsona z siedzibą główną na Florydzie,USA. W Olwik stomatologia
zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką, kompleksową rekonstrukcją zgryzu oraz leczeniem zaburzeń okluzji. Szczególny nacisk kładzie na to, aby zastosowane leczenie odtwórcze spełniało oczekiwania estetyczne pacjenta oraz było funkcjonalne, stałe i zgodne z prawidłową pozycją w stawach
skroniowo-żuchwowych. Aby zapewnić swoim pacjentom jakość oraz komfort leczenia, korzysta z nowoczesnych technologii oraz materiałów. Założycielka Olwik Stomatologia oraz szefowa zespoły medycznego. Prywatnie mama trójki dzieci oraz miłośniczka odległych podróży.

Anna Mazur

Anna Mazur

lekarz dentysta

więcej...

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Stomatologia jest dla niej nie tylko pracą, ale i pasją. Często uczestniczy w licznych kursach dotyczących estetycznej odbudowy, podejścia interdyscyplinarnego oraz periodontologii. Była uczestniczką cyklu szkoleń m.im. PerioPraktyka dr.
Jurczyńskiego. W Olwik Stomatologia zajmuje się leczeniem zarówno dzieci jak i dorosłych. Dzięki indywidualnemu podejściu potrafi znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do możliwości i potrzeb pacjenta. Ceniona za tworzenie miłej i bezstresowej atmosfery podczas wizyt. Prywatnie entuzjastka gotowania, wielbicielka aktywności fizycznej oraz miłośniczka spacerów u boku swojego czworonoga.

Marcin Kulski

Marcin Kulski

Dr n. med. lek. dent.

więcej...

Absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego
Uniwersytetu Medycznego. 17 września 2013 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych
za pracę pod tytułem ” Położenie trzecich zębów trzonowych dolnych względem kanału żuchwy w
obrazie ortopantomograficznym i stożkowej tomografii komputerowej”. Specjalizuje się w Endodoncji Mikroskopowej, Implantologii i Protetyce. Uczestnich wielu kursów i praktycznych szkoleń stomatologicznych w szczególności z zakresu endodoncji mikroskopowej i implantologii. Współautor kursów podyplomowych dla dentystów z zakresu endodoncji mikroskopowej. Spokój znajduje w dobrej książce, skokach spadochronowych, skokach Base, jeździe na motocyklu i myślistwie.

Katarzyna Matusiak -Hełmecka

Katarzyna Matusiak -Hełmecka

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka wydziału Stomatologii Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęła szkolenia z dziedziny ortodoncji. Ukończyła liczne kursy z zakresu leczenia aparatami ruchomymi i stałymi u dzieci jak i dorosłych. Ksztzałciła się pod okiem znakomitych specjalistów i sław z dziedziny ortodoncji m. in. prof Stephana Williamsa (CMUJ), prof. Milana Kominka (Uniwersytet Ołomuniec), dr Lasny Browna (Belgia) oraz wielu innych autorytetów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale doskonaląc swoje umiejętności w dziedzinie ortodoncji uczestniczy w szkoleniach podnosząc kwalifikacje zawodowe. Oprócz szerokiej gamy aparatów stałych i ruchomych wprowadziła w Olwik Stomatologia innowacyjną metodę leczenia z zastosowaniem niewidocznych aparatów Char Aligner, podnosząc tym samym komfort pacjentów z zakresu leczenia ortodontycznego.

Barbara Bożek

Barbara Bożek

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów uczestniczyła w wielu warsztatach oraz konferencjach organizowanych przez PTSS. W Olwik Stomatologia pracuje od niedawna, jednak jest związana z tym miejscem od wielu lat, poprzez odbywanie wszystkich praktych studenckich oraz stażu podyplomowego w naszej placówce. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach z dziedziny chirurgii (Akademia Dowsona), endodoncji oraz odbudowy estetycznej zębów. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci. Zawsze dba o przyjazną atmosferę podczas wizyt.

Maria Fijoł-Stolecka

Maria Fijoł-Stolecka

lekarz dentysta

więcej...

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie W roku akademickim
2009-2010 została nagrodzona stypendium naukowym. Aktywnie uczestniczy
w licznych kursach podnosząc swoje kwalifikacje, głównie w dziedzinie endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej i estetycznej. Wiele satysfakcji daje jej praca z najmłodszymi pacjentami. Bierze udział w licznych akcjach profilaktycznych przeprowadzając badania profilaktyczne dzieci oraz edukację w zakresie dbania o higienę jamy ustnej. Kocha muzykować. Gra na pianinie, organach piszczałkowych, chętnie śpiewa. Lubi podróże i poznawanie nowych miejsc oraz aktywne spędzanie czasu – latem żagle, zimą narty.

Damian Niedzielski

Damian Niedzielski

lekarz dentysta

więcej...

Absolwent wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie
w pracy z pacjentem w różnych dziedzinach stomatologii. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę z zakresu
chirurgii stomatologicznej i szczękowo- twarzowej pracując w szpitalu klinicznym w Katowicach.
Uczestnik wielu kursów i konferencji z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i
implantoprotetyki. Dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy ale przede wszystkim swojej delikatności i
precyzji potrafi sprawić, że nawet inwazyjne zabiegi stają się bezbolesne a okres rekonwalescencji jest
możliwie jak najkrótszy. Szczególną uwagę zwraca na diagnozę przed planowanym zabiegiem, przez co pacjent jest odpowiednio przygotowany do wizyty oraz świadomy wykonywanych procedur. Wolny czas poświęca na swoje pasje- rodzinę, sport oraz pogłębianie wiedzy. Muzyka i dobra książka to nieodłączne
elementy wieczorów.

Karolina Brzoza-Harpula

Karolina Brzoza-Harpula

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji ze stomatologii dziecięcej. To właśnie praca z najmłodszymi pacjentami przynosi jej największą satysfakcję. Od czasów studiów podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach. Laureatka stypendium naukowego, współautorka publikacji naukowych. W Olwik Stomatologia zajmuje się leczeniem dzieci i dorosłych. Dba o przyjazną atmosferę podczas wizyt. Prywatnie miłośniczka podróży i gotowania.

Karolina Pałkiewicz

Karolina Pałkiewicz

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od czasów studenckich chętnie rozwijająca swoje stomatologiczne pasje, miedzy innymi uczestnicząc w konferencjach, kursach, sympozjach i będąc członkiem kół naukowych. Ze szczególnym naciskiem doskonali się w zakresie chirurgii i periodontologii. Współautorka publikacji naukowych. W Olwik Stomatologia zajmuje się leczeniem dzieci i dorosłych. Wielbicielka podróży, górskich wędrówek i sportów zimowych.

Aleksandra Waliczek

Aleksandra Waliczek

dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna

więcej...

Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna, stale podnosząca swoje kwalifikacje,
poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Ukończyła kurs Perio Basic u dr.n.med Witolda
Jurczyńskiego o tematyce “Niechirurgiczne leczenie chorób przyzębia dla higienistek z wykorzystaniem narzędzi ręcznych”. w Olwik Stomatologia wykonuje zabiegi profilaktyczno – lecznicze oraz przeprowadza stomatologiczną edukację. Asystuje lekarzom przy zabiegach z zakresu chirurgii, endodoncji , protetyki jak i ortodoncji. W pracy zawodowej ceni sobie zaangażowanie i dokładność. Zawsze uśmiechnięta dzięki czemu pacjenci zapominają o potencjalnym strachu przed wizytą. Swój czas spędza na spotkania z najbliższymi oraz podróże.

Karolina Baruś

Karolina Baruś

dyplomowana asystentka stomatologiczna

więcej...

Dyplomowana asystentka stomatologiczna i fizjoterapeutka. Obecnie studentka studiów magisterskich
na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Uczestniczka wielu szkoleń zarówno z zakresu fizjoterapii jak również stomatologii. W naszym gabinecie zajmuje się asystowaniem podczas leczenia
zachowawczego, endodontycznego oraz protetyki. Rozwija się w kierunku stawów skroniowo-żuchwowych. W pracy cechuje ją zaangażowanie oraz chęć niesienia pomocy. Prywatnie pasjonatka sportu oraz podróży. Swój czas wolny uwielbia spędzać w gronie najbliższych.

Paulina Załęska

Paulina Załęska

dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna

więcej...

Dyplomowana i pełna pasji higienistka stomatologiczna z pięcioletnim doświadczeniem zawodowym.
Praca sprawia jej ogromną satysfakcję w związku z czym nieustannie rozwija
i podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w licznych konferencjach, zjazdach, kursach
i szkoleniach stomatologicznych takich jak “Ortodoncja oczami higienistki”, “Opieka nad pacjentem
implanto-protetycznym” czy “Doskonała Obsługa Pacjenta”. W Olwik Stomatologia wykonuje zabiegi
profilaktyczno-lecznicze wraz z edukacją pacjentów. Asystuje podczas zabiegów z zakresu chirurgii,
implantologii, endodoncji, stomatologii dziecięcej i zachowawczej. W swojej pracy za cel stawia sobie
zapewnienie jak największego komfortu pacjentowi. Po pracy rozwija swoje umiejętności językowe
studiując anglistykę, co również sprawia jej ogromną radość.

Joanna Gwizdoń

Joanna Gwizdoń

recepcjonistka

więcej...

Uczennica wydziału medycznego na kierunku asystentka stomatologiczna. Uczestniczka wielu szkoleń z
zakresu administracji oraz stomatologii. W naszej klinice zajmuje się pracą rejestratorki medycznej i
rozwijaniem swoich umiejętności asysty przy leczeniu zachowawczym. W pracy cechuje ją komunikatywność i dobre podejście do pacjentów. Miłośniczka podróży i tańca. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom.

Patrycja Polak

Patrycja Polak

dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna

więcej...

Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna. Doskonali swoje umiejętności uczestnicząc
w licznych kursach i szkoleniach. W Olwik Stomatologia odpowiedzialna jest za asystowanie podczas
leczenia zachowawczego, endodontycznego oraz protetycznego . Wesoła i zawsze uśmiechnięta, bardzo lubiana przez najmłodszych pacjentów.

Anna Dębska

Anna Dębska

dyplomowana asystentka stomatologiczna

więcej...

Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna. Stale rozwija swoją wiedzę z zakresu
profesjonalnej asysty i higieny stomatologicznej, uczestnicząc w szkoleniach i kursach medycznych. W
naszym gabinecie stomatologicznym zajmuje się asystą przy zabiegach zachowawczych, protetycznych,
endodontycznych, chirurgicznych oraz wykonuje zabiegi profilaktyczno-lecznicze. Taniec i muzyka to jest
to, w czym najlepiej odnajduje się po pracy.
Jest instruktorką tańca, fitness oraz absolwentką szkoły wokalno-aktorskiej. Cechuje ją sumienność,
komunikatywność i energiczność. Czas wolny spędza z rodziną lub przyjaciółmi.