Nasz Zespół

Tworzymy zespół, dla którego praca jest jednocześnie pasją i receptą na życie.
Naszym priorytetem jest zadowolenie pacjentów.

Katarzyna Jaroń - Gąsiorek

Katarzyna Jaroń - Gąsiorek

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka wydziału Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Swoje doświadczenie zawodowe nabyła w gabinetach stomatologicznych w kraju jak i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii estetycznej, protetyki. W Olwik stomatologia zajmuje się leczeniem dorosłych jak i dzieci. Bardzo lubiana przez najmłodszych pacjentów. Aby zapewnić swoim pacjentom najwyższą jakość oraz komfort leczenia korzysta z nowoczesnych technologii oraz materiałów.

Anna Mazur

Anna Mazur

lekarz dentysta

więcej...

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Stomatologia jest dla niej nie tylko pracą ale i pasją, stąd też często uczestniczy w licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. W Olwik Stomatologia zajmuje się leczeniem zarówno dzieci jak i dorosłych .Szczególnie bliska jest jej stomatologia estetyczna. Dzięki indywidualnemu podejściu potrafi znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do możliwości i potrzeb pacjenta. Ceniona za tworzenie miłej i bezstresowej atmosfery podczas wizyt.

Katarzyna Mateja - Stawowy

Katarzyna Mateja - Stawowy

lekarz dentysta

więcej...

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w czasie studiów brała czynny udział w pracach licznych kół naukowych oraz kursach doszkalających. Autorka i współautorka  publikacji naukowych w czasopismach krajowych i międzynarodowych. Obecnie stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i sympozjach, m.in. Curriculum Endodontycznym. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W Olwik stomatologia zajmuje się leczeniem dorosłych, dzieci oraz stomatologią mikroskopową. W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta oraz zapewnieniem jak największego komfortu i jakości leczenia.

Marcin Kulski

Marcin Kulski

Dr n. med. lek. dent.

więcej...

Absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w Endodoncji Mikroskopowej, Implantologii i Protetyce. W 2013r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za prace pod tytułem „Położenie trzecich zębów trzonowych dolnych względem kanału żuchwy w obrazie ortopantomograficznym i stożkowej tomografii komputerowej”. Uczestnik wielu kursów i praktycznych szkoleń stomatologicznych. Wykładowca akademicki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Katedrze Materiałoznawstwa i Propedeutyki Stomatologii oraz Katedrze Radiologii Lekarskiej i Radiodiagnostyki. Za cel stawia sobie stałe dążenie do perfekcji dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i podnoszeniu umiejętności.

Katarzyna Matusiak -Hełmecka

Katarzyna Matusiak -Hełmecka

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka wydziału Stomatologii Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęła szkolenia z dziedziny ortodoncji. Ukończyła liczne kursy z zakresu leczenia aparatami ruchomymi i stałymi u dzieci jak i dorosłych. Ksztzałciła się pod okiem znakomitych specjalistów i sław z dziedziny ortodoncji m. in. prof Stephana Williamsa (CMUJ), prof. Milana Kominka (Uniwersytet Ołomuniec), dr Lasny Browna (Belgia) oraz wielu innych autorytetów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale doskonaląc swoje umiejętności w dziedzinie ortodoncji uczestniczy w szkoleniach podnosząc kwalifikacje zawodowe. Oprócz szerokiej gamy aparatów stałych i ruchomych wprowadziła w Olwik Stomatologia innowacyjną metodę leczenia z zastosowaniem niewidocznych aparatów Char Aligner, podnosząc tym samym komfort pacjentów z zakresu leczenia ortodontycznego.

Maria Fijoł-Stolecka

Maria Fijoł-Stolecka

lekarz dentysta

 

więcej...

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie W roku akademickim 2009-2010 została nagrodzona stypendium naukowym. Po studiach aktywnie uczestniczy w licznych kursach podnosząc swoje kwalifikacje , głównie w dziedzinie endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej i estetycznej. Wiele satysfakcji daje jej praca z najmłodszymi pacjentami. Bierze udział w licznych akcjach profilaktycznych przeprowadzając badania profilaktyczne dzieci oraz edukację w zakresie dbania o higienę jamy ustnej.

Patrycja Polak

Patrycja Polak

dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna

więcej...

Doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.  W Olwik Stomatologia odpowiedzialna jest za asystowanie podczas leczenia zachowawczego, endodontycznego oraz protetycznego . Wesoła i zawsze uśmiechnięta, bardzo lubiana przez najmłodszych pacjentów.

Aleksandra Waliczek

Aleksandra Waliczek

dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna

więcej...

Dzięki wiedzy i umiejętnością zdobytym na licznych kursach i szkoleniach  w Olwik Stomatologia wykonuje zabiegi profilaktyczno – lecznicze, przeprowadza stomatologiczną edukację oraz asystuje  lekarzom przy zabiegach z zakresu chirurgii, endodoncji , protetyki jak i ortodoncji.  W pracy zawodowej ceni sobie zaangażowanie i dokładność. Zawsze uśmiechnięta dzięki czemu pacjenci zapominają o potencjalnym strachu przed wizytą.

Anna Dębska

Anna Dębska

dyplomowana asystentka stomatologiczna

więcej...

W Olwik stomatologia zajmuje się asystowaniem podczas leczenia dzieci oraz zbiegów z stomatologii zachowawczej. Praca asystentki daje jej wiele satysfakcji oraz mobilizuje do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

Paulina Dzióbek

Paulina Dzióbek

rejestratorka medyczna , dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna

więcej...

Absolwentka studium medycznego na wydziale higienistka stomatologiczna. W naszej klinice asystuje podczas zabiegów stomatologicznych oraz zajmuje się pracą rejestratorki. Szczególną wagę przywiązuje do komunikacji i wyjścia naprzeciw oczekiwaniom pacjenta.

Karolina Baruś

Karolina Baruś

dyplomowana asystentka stomatologiczna

więcej...

Absolwentka studium medycznego, studentka fizjoterapii. W Olwik Stomatologia zajmuje się asystowaniem podczas leczenia zachowawczego i endodontycznego. Uśmiech i chęć niesienia pomocy to cechy ,którymi kieruje się nie tylko w życiu codziennym ale i w pracy, tym samym dbając o najwyższy komfort pacjentów.