Nasz Zespół

Tworzymy zespół, dla którego praca jest jednocześnie pasją i receptą na życie.
Naszym priorytetem jest zadowolenie pacjentów.

Katarzyna Jaroń - Gąsiorek

Katarzyna Jaroń - Gąsiorek

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka wydziału Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Stale podnosi
swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach. Ukończyła Curriculum z
okluzji w prestiżowej Akademii Dowsona z siedzibą główną na Florydzie,USA. W Olwik stomatologia
zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką, kompleksową rekonstrukcją zgryzu oraz leczeniem zaburzeń okluzji. Szczególny nacisk kładzie na to, aby zastosowane leczenie odtwórcze spełniało oczekiwania estetyczne pacjenta oraz było funkcjonalne, stałe i zgodne z prawidłową pozycją w stawach
skroniowo-żuchwowych. Aby zapewnić swoim pacjentom jakość oraz komfort leczenia, korzysta z nowoczesnych technologii oraz materiałów. Założycielka Olwik Stomatologia oraz szefowa zespoły medycznego. Prywatnie mama trójki dzieci oraz miłośniczka odległych podróży.

Anna Mazur

Anna Mazur

lekarz dentysta

więcej...

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Stomatologia jest dla niej nie tylko pracą, ale i pasją. Często uczestniczy w licznych kursach dotyczących estetycznej odbudowy, podejścia interdyscyplinarnego oraz periodontologii. Była uczestniczką cyklu szkoleń m.im. PerioPraktyka dr.
Jurczyńskiego. W Olwik Stomatologia zajmuje się leczeniem zarówno dzieci jak i dorosłych. Dzięki indywidualnemu podejściu potrafi znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do możliwości i potrzeb pacjenta. Ceniona za tworzenie miłej i bezstresowej atmosfery podczas wizyt. Prywatnie entuzjastka gotowania, wielbicielka aktywności fizycznej oraz miłośniczka spacerów u boku swojego czworonoga.

Marcin Kulski

Marcin Kulski

Dr n. med. lek. dent.

więcej...

Absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego
Uniwersytetu Medycznego. 17 września 2013 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych
za pracę pod tytułem ” Położenie trzecich zębów trzonowych dolnych względem kanału żuchwy w
obrazie ortopantomograficznym i stożkowej tomografii komputerowej”. Specjalizuje się w Endodoncji Mikroskopowej, Implantologii i Protetyce. Uczestnich wielu kursów i praktycznych szkoleń stomatologicznych w szczególności z zakresu endodoncji mikroskopowej i implantologii. Współautor kursów podyplomowych dla dentystów z zakresu endodoncji mikroskopowej. Spokój znajduje w dobrej książce, skokach spadochronowych, skokach Base, jeździe na motocyklu i myślistwie.

Barbara Bożek

Barbara Bożek

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów uczestniczyła w wielu warsztatach oraz konferencjach organizowanych przez PTSS. W Olwik Stomatologia pracuje od niedawna, jednak jest związana z tym miejscem od wielu lat, poprzez odbywanie wszystkich praktych studenckich oraz stażu podyplomowego w naszej placówce. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach z dziedziny chirurgii (Akademia Dowsona), endodoncji oraz odbudowy estetycznej zębów. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci. Zawsze dba o przyjazną atmosferę podczas wizyt.

Damian Niedzielski

Damian Niedzielski

lekarz dentysta

więcej...

Absolwent wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie
w pracy z pacjentem w różnych dziedzinach stomatologii. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę z zakresu
chirurgii stomatologicznej i szczękowo- twarzowej pracując w szpitalu klinicznym w Katowicach.
Uczestnik wielu kursów i konferencji z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i
implantoprotetyki. Dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy ale przede wszystkim swojej delikatności i
precyzji potrafi sprawić, że nawet inwazyjne zabiegi stają się bezbolesne a okres rekonwalescencji jest
możliwie jak najkrótszy. Szczególną uwagę zwraca na diagnozę przed planowanym zabiegiem, przez co pacjent jest odpowiednio przygotowany do wizyty oraz świadomy wykonywanych procedur. Wolny czas poświęca na swoje pasje- rodzinę, sport oraz pogłębianie wiedzy. Muzyka i dobra książka to nieodłączne
elementy wieczorów.

Monika Wieczorek

Monika Wieczorek

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od czasu studiów stale poszerza swoją wiedzę z zakresu ortodoncji, okluzji i interdyscyplinarnego leczenia pacjentów. W swojej pracy zwraca uwagę aby efektem leczenia ortodontycznego był nie tylko piękny uśmiech ale również prawidłowa funkcja. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i certyfikowany lekarz Invisalign. Prywatnie miłośniczka aktywnego spędzania czasu i dobrej książki.

Justyna Kręcioch

Justyna Kręcioch

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Już w trakcie studiów uczestniczyła w konferencjach i szkoleniach. Nieustannie podnosi kwalifikacje z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej biorąc udział w kursach i webinarach. W Olwik Stomatologia zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci, dba o to, aby wizyty były bezstresowe, a pacjent był świadomy i zaangażowany w proces leczenia. Prywatnie miłośniczka podróży.

Yuliia Slizkoukhova

Yuliia Slizkoukhova

lekarz dentysta

więcej...

Absolwentka Sumskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje sie w stomatologii zachowawczej. Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie umiejętności praktycznych, ale także wiedzy specjalistycznej poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach. W leczeniu kluczowe dla niej jest holistyczne spojrzenie na pacjenta. przyjmuje zarówno pacjentów ukraińskich, jak i polskich, a także dzieci.

🇺🇦 Випускниця Сумського медичного університету. Спеціалізується на консервативній стоматології. Постійно підвищує свою кваліфікацію в галузі практичних навиків та знань, беручи участь у численних курсах та конференціях. Приймає як українських, так і польських пацієнтів, а також дітей. Запрошуємо

Aleksandra Waliczek

Aleksandra Waliczek

dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna

więcej...

Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna, stale podnosząca swoje kwalifikacje,
poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Ukończyła kurs Perio Basic u dr.n.med Witolda
Jurczyńskiego o tematyce „Niechirurgiczne leczenie chorób przyzębia dla higienistek z wykorzystaniem narzędzi ręcznych”. w Olwik Stomatologia wykonuje zabiegi profilaktyczno – lecznicze oraz przeprowadza stomatologiczną edukację. Asystuje lekarzom przy zabiegach z zakresu chirurgii, endodoncji , protetyki jak i ortodoncji. W pracy zawodowej ceni sobie zaangażowanie i dokładność. Zawsze uśmiechnięta dzięki czemu pacjenci zapominają o potencjalnym strachu przed wizytą. Swój czas spędza na spotkania z najbliższymi oraz podróże.

Patrycja Polak

Patrycja Polak

dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna

więcej...

Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna. Doskonali swoje umiejętności uczestnicząc
w licznych kursach i szkoleniach. W Olwik Stomatologia odpowiedzialna jest za asystowanie podczas
leczenia zachowawczego, endodontycznego oraz protetycznego . Wesoła i zawsze uśmiechnięta, bardzo lubiana przez najmłodszych pacjentów.

Joanna Gwizdoń

Joanna Gwizdoń

recepcjonistka

więcej...

Uczennica wydziału medycznego na kierunku asystentka stomatologiczna. Uczestniczka wielu szkoleń z
zakresu administracji oraz stomatologii. W naszej klinice zajmuje się pracą rejestratorki medycznej i
rozwijaniem swoich umiejętności asysty przy leczeniu zachowawczym. W pracy cechuje ją komunikatywność i dobre podejście do pacjentów. Miłośniczka podróży i tańca. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom.

Agata Mróz

Agata Mróz

recepcjonistka

więcej...
Marcin Gąsiorek

Marcin Gąsiorek

technik dentystyczny / manager

więcej...

Absolwent Wyższej Szkoły Inżynierii Dentystycznej, Amerykańskiej Akademii Dawsona oraz podyplomowej Szkoły Cyfrowej Protetyki. Nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje u najlepszych techników w Polsce.
Olwik Stomatologia zajmuje się komputerowym projektowaniem uśmiechu oraz wszystkimi aspektami technicznymi. Interesuje się cyfrową stomatologią. Śledzi wszystkie nowinki technologiczne pojawiające się na rynkach światowych wprowadzając je do swojej pracy.
Technik dentystyczny, manager oraz współzałożyciel Olwik Stomatologia, prywatnie tata trójki synów oraz miłośnik windsurfingu.